Warning: Use of undefined constant is_front_page - assumed 'is_front_page' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/126118/virtual/www/wp-content/themes/gartic/header.php on line 239
id="content-home">

O mně

Jsem ráda, že jste navštívili moji webovou prezentaci.

Již několik let se zabývám renovacemi krojů, především opravou a šitím krojových rukávců. Kroje jsou od mládí nedílnou součástí mého života, proto se snažím o jejich zachování. Samozřejmostí jsou i opravy a šití dalších částí kroje. Mé služby využili např. Taneční soubor Botík, Ženský sbor Čerešňa a Folklorní soubor Rozmarýn. Výjimkou nejsou ani hodové chasy, v obcích Březolupy, Částkov, Nedachlebice, Prakšice, Pašovice, Uherské Hradiště, Polešovice, Babice a spousta dalších.

Své zkušenosti s renovacemi krojů, hlavně pak se skládáním rukávců, občas prezentuji na vánočních a velikonočních jarmarcích ve Zlínském hraji.

Jarmark

Ukázka skládání rukávců na jarmarku v Prakšicích.

Dále nabízím služby v oboru krejčovství. Zaměřuji se zejména na dámské zakázkové krejčovství, ale můžete se na mě obrátit i s požadavky na dětské oděvy, kroje, bytový textil a bytové doplňky. Prováním i veškeré opravy oděvů.

Nově nabízím možnost zakoupení šitých bytových doplňků a dekorací.

Pokud máte dotazy, neváhejte a kontaktujte mě.

Těším se na společnou spolupráci.